Perten Aquamatic 5200 Tahıl Rutubet Ölçer

Yeni nesil 150 MHz Teknolojisi – 10 saniyede Rutubet ve Hektolitre ölçümü.

Aquamatic 5200 Perten firmasının yeni nesil yüksek frekanslı rutubet ölçeridir.  Dünya’da 5000 in üzerinde ki satış deneyimine dayanarak, doğru, güvenilir, hassas ve kullanımı kolay, her yönüyle gelişmiş bir rutubet ölçer tasarlanmıştır. Tek başına bir rutubet ölçer olarak kullanılabildiği gibi üretimin otomasyon sistemine de entegre edilebilmektedir.

Kullanılan yüksek frekans; daha iyi sonuçlar elde edebilmek için numunelerin derinlerine işlemektedir. Güncellenmiş kalibrasyon programı (UGMA) sıcaklık veya tahıl çeşidinden bağımsız olarak daha doğru bir analiz sağlamaktadır. Geliştirilmiş mekanizmasıyla daha hassas daha iyi analizler yapılabilmektedir. Tüm bunlar sayesinde Aquamatic 5200 cihazı, piyasada bulunan cihazlar içinde en doğru ve en hassas rutubet ölçer pozisiyonuna gelmektedir. Tahıllar, yağlı tohumlar, bakliyat, fasulye, mercimek ve tohumların rutubet, hektolitre ve sıcaklığını ölçmektedir.

Özellikler ve Avantajları

  • Mükemmel Doğruluk:  Satın aldığınız tahıllara doğru fiyat ödeyerek tasarruf ediniz.
  • Rutubet ve Hektolitre: -2 analizi tek cihaz ile yaparakrak zamandan tasarruf ediniz
  • 10-saniyelik analiz– Zaman ve maliyetten tasarruf ediniz
  • Dokunmatik ekran ile kullanım: – Minimum hata ile kolay kullanım.

Kullanım

Rutubet ölçer kolay kullanılmalı, peki ölçüm için ürünü seçip numuneyi cihazın içine doldurmaktan daha kolay ne olabilir?

Perten Instruments olarak biz herzaman kullanımı kolay cihaz ürettiğimiz ile gurur duyduk. Böylece teknik eğitimli olmayan insanlar bile cihazı kullanabilmektedir. Aquamatic 5200, 1 dakikalık tanıtımından sonra kolayca kullanılabilmektedir. Sadece 3 adıma ihtiyacınız olacak.

  1. Dokunmatik ekran üzerinden tahıl çeşidi seçin
  2. Numuneyi doldurun. Analiz otomatik olarak başlayacaktır.
  3. 10 saniye sonra sonuç ekranda görüntülenecektir. Ardından numune haznesini boşaltabilirsiniz.

Dostlarınızla Paylaşın !

Satıcı Bilgileri

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.