Uzman Kalite Eğitim Danışmanlık ve Laboratuvar Hizmetleri Ltd. Şti.

Kategori Gıda & Yem
Laboratuvar İstanbul
İtibar Oyunuz
0.0
Durum Şu anda kapalıYakında açılıyor: 09:00 bugün

Hakkımızda

Uzman Kalite Eğitim Danışmanlık ve Laboratuvar Hizmetleri, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın yayımlamış olduğu “Kontrol Laboratuvarlarının Kuruluş ve Görevleri Hakkında Yönetmeliği”ne uygun olarak, Ocak 2009’da kuruluş izni, Nisan 2009’da faaliyet izni alarak çalışmalarına başlamıştır.

Gıda, Yem, Su ve Gıda ile Temas Eden Ambalaj Materyalleri alanında analiz hizmeti sunan, sunduğu bu hizmette ilk hedefi kalite ve müşteri memnuniyeti olan laboratuvarımız, 2010 yılında almış olduğu TÜRKAK Akreditasyon yetkisi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Laboratuvarımız, analiz hizmetlerinin yanı sıra, konusunda uzman kadrosu ile cihaz eğitimleri ve danışmanlık hizmeti sunmakta, deneyimlerini sizlerle paylaşmaktadır.

Yasal mevzuat gereklilikleri ve piyasadaki teknolojik gelişmeleri de takip ederek laboratuvar alanında hizmet vermek isteyen siz müşterilerine ayrıca anahtar teslim laboratuvar kurulum hizmeti de sunmaktadır.

Misyonumuz

Uzman Laboratuvar, geniş analiz kapsamı, son teknoloji cihazları ve konusunda uzman kalifiye personelleri ile tüm müşterilerine en hızlı şekilde hizmeti vermeyi amaçlar. Ayrıca hizmet kalitesini sürekli geliştirip, gizlilik ve tarafsızlık ilkelerine bağlı kalarak, müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaç edinmiştir.

Vizyonumuz

Gıda sektöründe sunmakta olduğumuz analiz faaliyetlerimiz ile sağlıklı üretimi güvence altına alan, üretici ve tüketici memnuniyetini en üst düzeye taşıyarak, Türkiye’nin tüm bölgelerinde güvenilir ve kabul görmüş bir laboratuvar olarak siz müşterilerimize her zaman en iyiyi sunmayı hedeflemekteyiz.

Stratejimiz

Uzman Kalite Eğitim Danışmanlık ve Laboratuvar Hizmetleri olarak stratejimiz, 2009 yılından itibaren bugüne kadar faaliyet gösterdiğimiz alanda kalite standartlarına bağlı kalarak araştırma, ilerleme ve gelişme bakış açısında olmak, hem şirket içindeki çalışanlarımıza, hem de tüketicilerimize en iyiyi sunabilmek, müşteri istek ve önerilerini dikkate alarak memnuniyeti en üst seviyede tutarak vizyon ve misyonumuza ulaşmak üzere kaliteli hizmet vermeye devam etmektir.

Kalite Politikası

Uzman Kalite Eğitim Danışmanlık ve Laboratuvar Hizmetleri Ltd. Şti.

  • TS EN ISO/IEC 17025 – “Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği İçin Genel Şartlar” standardının gereklerini karşılayan bir düzey ve kalitede müşterilerine hizmet vermeyi taahhüt eder.
  • Laboratuvar yönetimi, ulusal ve uluslararası standart analiz yöntemleri kullanarak yöntemlerin geçerli kılınması, ölçümlerin izlenebilirliği, yeterlilik test çalışmalarına katılım, performans kontrolleri ve kalite kontrol çalışmaları düzenleyerek iyi bir mesleki ve teknik uygulamayla müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla hizmet vermeyi amaçlar.
  • Müşterilerimize ait gizli bilgilerin ve tescilli hakların korunmasında, analiz sonuçlarının elektronik olarak muhafaza edilmesi ve müşterilere iletilmesinde gizliliği esas alır.
  • Laboratuvar personeli, konusunda uzmanlaşmayı, çalışmalarında tarafsız olmayı, karar verme ve çalışmasıyla ilgili dürüstlüğüne olan güveni azaltacak herhangi bir faaliyette bulunmamayı kendisine prensip edinmiştir.
  • Yapılan analizlerde kalite ve güvenilirliğin sağlanmasını, TS EN ISO/IEC 17025 standardındaki kuralların uygulanmasını ve daima takip edilmesini güvencesi altına almıştır.
  • Laboratuvara gerekli hizmet ve donanım malzemesinin seçilmesi ve satın alınmasında, analiz kalitesini etkilememesini göz önünde bulundurur.
  • Tüm laboratuvar çalışanları, TS EN ISO/IEC 17025 standardı ana felsefesine ve mesleki etik kurallara uygun çalışmanın müşterilerinin azami memnuniyetini sağlamak için zorunluluk olduğunun bilincinde olarak çalışırlar.
  • Laboratuvarımız uluslararası kabulü olan bir Akreditasyon Kuruluşundan akreditasyonu elde ederek ve sürekliliğini sağlamayı taahhüt eder.

Sektörel

Gıda

Meyve ve Sebze Ürünleri
Katı ve Sıvı Yağlar
Süt ve Süt Ürünleri
Et ve Et Ürünleri
Baharatlar
Kuruyemişler
Bal
Su Ürünleri
Pastacılık Ürünleri ve Unlu Mamüller
Alkollü ve Alkolsüz İçecekler
Tahıl ve Tahıl Ürünleri
Çikolata ve Şekerleme

Yem

-

Ambalaj

-

Gıda Denetimi

Hijyen ve Sanitasyon Uygunluk Değerlendirme

AR-GE

-

Su

-

Hizmetlerimiz

Analiz Hizmetleri

Kimya
Fizik
Biyoteknoloji
Mikrobiyoloji

Eğitim Hizmetleri

Uygulamalı Analiz Eğitimleri
Uygulamalı Cihaz Eğitimleri
Kalite Yönetim Sistemleri Eğitimleri

Danışmanlık Hizmetleri

Laboratuvar Kurulum Danışmanlığı Hizmeti
Laboratuvar Akreditasyon Danışmanlığı Hizmeti
Laboratuvarda görev alan Personellerin Eğitim Hizmeti
Anahtar Teslim Laboratuvar Kurulumu Hizmeti

Belgelerimiz

Referanslarımız

http://uzmanlab.com/tr/kurumsal-2/referanslarimiz-26/

Analiz İstek Formu

http://uzmanlab.com/tr/iletisim-8/analiz-istek-formu/

 

Dostlarınızla Paylaşın !

Görüşlerinizi Paylaşın

Oy vermek için tıklayın

Resim boyutu 1 Mb.dan küçük olmalıdır. Resimlerinizin boyutunu kaliteden ödün vermeden küçültmek için www.optimizilla.com/tr/ adresini kullanabilirsiniz.