Nanolab Çevre, Su, İş Sağlığı Güvenliği ve Endüstri Laboratuvarı

İtibar Oyunuz
0.0
Durum Şu anda kapalıYakında açılıyor: 08:00 bugün

Hakkımızda

2015 yılında merkez laboratuvarımızda İş Sağlığı ve Güvenliği ölçümleri ile başlayan serüvenimizde, atık su, emisyon-imisyon ve atık analizleri ile büyüyerek Nanolab Industria olarak markalaştı. Analitik tecrübemizi ve teknolojik alt yapımız ile Nanolab Industria akredite hizmetleri ile İstanbul ve Çorlu’da vermiş olduğu hizmetlerle değerli iş partnerlerine katkı sağlıyor.

2015 yılında yine merkez laboratuvarımızda kozmetik ve havuz suyu analizleri ile başlayan serüvenimizde, legionella spp., diyaliz suları, kullanım içme suları gibi su analizlerinin yanında tüketici ürünleri ile büyüyerek Nanolab Mixta olarak markalaştı. Analitik tecrübemizi ve teknolojik alt yapımız ile Nanolab Mixta akredite hizmetleri ile İstanbul’da vermiş olduğu hizmetlerle değerli iş partnerlerine katkı sağlıyor.

Laboratuvar Hizmetlerimiz

İSG Ölçümleri

İş sağlığı ve güvenliği mevzuatı kapsamında, işyeri ortamı ve kişisel maruziyet ölçümlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Çevre Analizleri

Firmanızın ihtiyaç duyacağı emisyon, imisyon, tehlikeli atık, arıtma çamuru ve atık yağ analizleri konularında yanınızdayız.

Su Analizleri

Su, atıksu konularında ilgili yönetmelikler doğrultusunda numune alma ve analiz süreçlerini gerçekleştiriyoruz.

Tüketici Analizleri

Plastik malzemeler, oyuncaklar, çocuk bakım ürünleri, ayak giyecekleri, tekstil gibi birçok alanda kimyasal testler konusunda çözümler sunuyoruz.

Kozmetik Analizleri

Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde mikrobiyolojik testler, ağır metal analizleri, challenge testi ve Saso Standartları analizleri konusunda çözümler sunuyoruz.

Havuz Suyu Analizleri

Sağlık Bakanlığı’ndan aldığımız izin ve yetki ile akredite olarak kimyasal ve mikrobiyolojik testleri gerçekleştiriyoruz.

Şubelerimiz

Nanolab Edirne Şubesi

Edirne’nin ilk özel gıda kontrol laboratuvarı olan Nanolab Edirne Şubesi, 2012 yılında kuruldu ve faaliyete başladı. Kimyasal, fiziksel, mikrobiyoloji ve moleküler biyoloji analiz birimleri bulunan laboratuvarımız gıda ve yem hammaddeleri, katkıları, yarı mamuller ve bitmiş ürünlerin yanında yüzey örnekleri ve su numunelerinde de hizmet vermektedir.

Trakya bölgesinde tarım ve hayvancılığın yoğun şekilde yapılması nedeniyle süt ve süt ürünleri ve pestisit konularında uzmanlaşan laboratuvarımız, çözüm odaklı çalışmalarıyla hizmetinizdedir.

Nanolab Bandırma Şubesi

Nanolab’ın Güney Marmara şubesini, Bursa, Balıkesir ve Çanakkale illerine rahatlıkla ulaşabilecek noktada, liman şehri olan Bandırma’da kurduk. Laboratuvarımız 2014 yılında kurulmuş ve 2015 yılından itibaren Türkak akreditasyonuyla hizmet vermektedir.

İddiamız, bölge laboratuvarı olmak ve bunun yolunun, bölgenin laboratuvarı olmaktan geçtiğine inanıyoruz. Ve biliyoruz ki, siz müşterilerimize yakın olabildiğimiz, sizleri anlayabildiğimiz, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretebildiğimiz kadar sizlerin ve dolayısıyla bölgenin laboratuvarı olabiliriz.

Nanolab Çorlu Şubesi

Nanolab Çorlu şubesi, Trakya’da sanayinin merkezi olan Çorluda 2017 yılında kurulmuştur. 2018 yılında Türkak Akreditasyonunu ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Yeterlilik Belgesini alarak günümüzde sanayileşmenin artmasıyla önem kazanan çevre mevzuatları doğrultusunda başta Marmara bölgesindeki iller ve Türkiye’nin bütün illerinde Su-Atık Su, Emisyon ve İmisyon ve İSG ölçümleri konularında geniş bir yelpazede hizmet sunmayı planlamaktadır.

Laboratuvarımız TS EN ISO / IEC 17025:2017 standardını, yasal şartlara uygun olarak etkin bir şekilde uygulanacağını ve sürekli iyileştirileceğini taahhüt eder. ulusal ve uluslararası standart ve / veya tanımlanmış deney metotlarına göre, iyi mesleki uygulama şartları sağlanarak, deneyimli kadrosu ve son teknoloji ürün alt yapısıyla mümkün olan en kısa sürede ve ekonomik olarak, tarafsızlık, bağımsızlık, dürüstlük, gizlilik, güvenilirlik, yasal şartlar ve müşteri memnuniyeti esas alarak sürdürmektedir.

Nanolab Samsun Şubesi

Samsun Nanolab Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, “Kontrol Laboratuvarlarının Kuruluş, Görev, Yetki ve Sorumlulukları İle Çalışma Usul ve Esaslarının Belirlenmesine Dair Yönetmelik’e bağlı olarak çalışmalarını yürütmektedir.

İlimiz üreticilerinin analiz taleplerine cevap verebilmek amacıyla kurulan laboratuvarımız faaliyete geçmeden önce ithalat ve ihracat yapan firmalar, bölgemizde gıda ve yem alanında GDO ve toksin analizlerini yapan akredite laboratuvarlar olmadığından dolayı analiz sürelerinde büyük sıkıntılar ve maddi kayıplar yaşamışlardır. Nanolab Samsun Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı olarak bölgemizdeki bu soruna çözüm getirmiş olmanın haklı gururu içerisindeyiz.

Samsun Nanolab Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı sektördeki birçok gıda sanayi kuruluşuna başarılı ve güvenilir hizmet sunabilmektedir. Analiz kapsamını sürekli geliştirmek, kaliteden ve güvenirlikten ödün vermeden hizmet vermek temel prensibimizdir. Laboratuvar ekibimiz, şirketimizin kuruluşundan itibaren var olan heyecanı, şevki ve azmi sürekli taşıyarak çalışmalarını gerçekleştirmekten her zaman mutluluk ve gurur duymaktadır.

Nanolab Giresun Şubesi

Giresun ilinde 2016 yılında kurulan laboratuvarımız, bölgesine özel çözümler için faaliyete başladı. Giresun’un özel ve meşhur fındığını, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda hakkıyla temsil edebilmesi için kimyasal analiz laboratuvarımızda aflatoksin analizi ile güvenilir şekilde, tüketicisine ulaşması amacıyla hizmet veriyoruz.

Yayınlarımız

http://www.nano-lab.com.tr/yayinlarimiz/

Belgelerimiz

http://www.nano-lab.com.tr/belgelerimiz/

Analiz Talebi

http://www.nano-lab.com.tr/online-teklif/

 

Nanolab Çevre, Su, İş Sağlığı Güvenliği ve Endüstri Laboratuvarı Nanolab Çevre, Su, İş Sağlığı Güvenliği ve Endüstri Laboratuvarı Nanolab Çevre, Su, İş Sağlığı Güvenliği ve Endüstri Laboratuvarı

Dostlarınızla Paylaşın !

Görüşlerinizi Paylaşın

Oy vermek için tıklayın

Resim boyutu 1 Mb.dan küçük olmalıdır. Resimlerinizin boyutunu kaliteden ödün vermeden küçültmek için www.optimizilla.com/tr/ adresini kullanabilirsiniz.