Biomik Tıp Analizleri Laboratuvarı

Kategori Tıbbi & İlaç
Laboratuvar İzmir
İtibar Oyunuz
0.0
Durum Şu anda açık
Biomik Tıp Analizleri Laboratuvarı

Biomik Tıp Analizleri Laboratuvarı 1995 yılının Ocak ayında Biyokimya Uzmanı Dr. Erdoğan Gözen ve Mikrobiyoloji Uzmanı Dr.İrfan Özperçin tarafından İzmir- Kemeraltı’nda kurulmuştur.

Gelişen ve büyüyen laboratuarımız 1998 yılından itibaren İzmir’in Hatay semtinde hizmet vermeye başlamıştır.

İleri teknolojiyle üretilmiş 2 adet otoanalizör, 1 adet 18 parametre kan sayım cihazı, elisa cihazı, yenidoğan bilirübin okuma cihazı, koagulasyon cihazları, her türlü mikrobiyolojik tetkikleri yapabilme imkanına sahiptir.

Ayrıca özel olarak tasarlanmış röntgen-sağlık aracıyla, portör hizmetleri, iş yerlerine giderek yerinde hızlı ve güvenli olarak verilmektedir.

Tahliller

http://biomiklab.com/tahliller/

İşyeri Sağlık Taramaları

http://biomiklab.com/is_yeri_saglik_taramasi/

Biomik Tıp Analizleri Laboratuvarı yeni konsept ile sağlık bakanlığından ruhsatlı mikrobiyoloji laboratuvarı yanında sağlık bakanlığından ruhsatlı röntgen laboratuarı da hizmet vermektedir.

Ayrıca solunum fonksiyon test cihazı (spirometri) işitme test cihazı(odyometre) cihazları ile de hizmet verilmektedir. İş güvenliği ve iş sağlığı için Ayağa hizmet ve merkez laboratuarımızda Müşterilerimizi hizmet verilmeğe başlamıştır. Ayrıca OSGB’ler ile sözleşmeler imzalayıp OSGB’lerin hizmet verdikleri firmaların personellerine iş yerlerinde laboratuar ile ilgili tetkik ve tahliller yapılmaktadır.

Donanımlı seyyar röntgen aracımızda dijital röntgen çekimi yapılıp sonuçlar yazılı ve uzman doktorumuz tarafından imzalı rapor halinde ve topluca röntgen çekimlerinin bulunduğu DVD’ler halinde iş yerlerine teslim edilmektedir.

Ayrıca işitme testi, solunum fonksiyon testi, tam kan sayımı (hemogram) ve gerekli biyokimyasal testler için kan alınıp sonuçlar uzman hekimlerce imzalanıp en fazla 1 hafta içinde sizlere ulaştırılmaktadır.

İş talebinizi 7/24 yapabilirsiniz. Hizmet verme şartımız randevunun 1 hafta önceden yaptırılmasıdır. Randevu almak için lütfen e-posta atınız veya telefon üzerinden ulaşınız.

Merkez laboratuvarımız İzmir/Konak ilçesi Hatay Semti Metro durağına 50 metre mesafededir. OSGB ve firmalardan gönderilen sağlık taraması yapılacak personel ulaşım sıkıntısı çekmeden bize ulaşabilmektedirler.

Portör Taramaları

http://biomiklab.com/portor-taramalari/

Gıda sektöründe çalışan personelin temel portör muayeneleri olan akciğer grafisi, boğaz kültürü, burun kültürü, gaita parazit yumurtası, gaita kültürü gibi testler yılda en az 1 kere yapılmalıdır.

İsteğe bağlı olarak, Hepatit B, Hepatit B Antikoru, Hepatit C, AIDS (Anti HIV), el sürüntüsü, yüzey sürüntüsü ve ortam sürüntüsü tahlilleri de portör paketlerine dahil edilebilir.

Tam donanımlı gezici portör aracımızla iş yerinize gelerek, personelinizden gerekli materyalleri yerinde almaktayız. Portör tahlil sonuçlarınız en fazla 5 gün içerisinde sizlere teslim etmektedir.

Referanslar

http://biomiklab.com/referanslar/

 

Dostlarınızla Paylaşın !

Görüşlerinizi Paylaşın

Oy vermek için tıklayın

Resim boyutu 1 Mb.dan küçük olmalıdır. Resimlerinizin boyutunu kaliteden ödün vermeden küçültmek için www.optimizilla.com/tr/ adresini kullanabilirsiniz.